V70 D5 AWD Kinect

samochodów wynajem

Cena: 130 000 – 142 000 – Rok modelowy: 2006, Skrzynia biegów Informacje: Manual Czw: Pokaż, gdzie
Przebieg: 15500-15999 produkcji: 2005 Paliwo: Diesel

Czy sprawdzić zainteresowanie naszymi Volvo V70 D5 AWD, gdy rodzina nie jest tym samym potrzeba już wielkiego samochód niezawodny.

Olbrzymie Erbil zima ma się bardzo dobrze w śniegu, błocie pośniegowym i na śniegu naprawdę głęboki kiedy państwo ma zapisane zbyt dużo na odśnieżanie. Bardzo dobry ciągnik przez grube i cienkie.

warszawa zastępczy samochód

Stosunkowo niskie zużycie takiego samochodu wielki, jeśli dołożyć starań, można uzyskać do 0,6 w dłuższej perspektywie, w połączeniu 0,75.

Samochód jest model -06 ale to uchylił w grudniu -05. Ma około 15700 mil, välservad w obecnej ofercie Volvo, jestem drugim właścicielem.
Ostatnio dołożyli usługi o zmianie cam i wszystkie z tym związane, i dostęp do nowych. (24 911 otrzymaniu 🙂 tam. Jedyny kłopot miałem w ciągu ostatnich 3 lat miałem samochód jest niewolnikiem cylinder do sprzęgła, które zaczęły przeciekać, gdy zmiana kolejności zmienił również odpowiedzi jeśli jest to dość czasochłonne zadanie. Więc związek jest zupełnie nowy.

Summer of 17 „koła 225/45/17 opony pójść latem na obraz znajduje się na obręczy, kiedy siedzi na moim innym samochodzie.

Opony zimowe 16 „felgi aluminiowe volvo org z Nokian hakkapelitta 7 z ostatniej zimy w ten sposób przeszedł zimą okrutne odświeżyć i dobrze w

¤ Titanium Silver Metallic
¤ ACC
¤ 4wd
¤ zdejmowany haka
¤ pomocnicze
¤ grzejnik diesel z zestawem zegar
¤ tempomat
¤ Pojazd Kontrola Stabilności i Trakcji
¤ wbudowany telefon
¤ Nowe hamulce przednie
¤ dostępu do nowych
¤ Prawie nowe opony
¤ oraz oczywiście z jednego kawałka, do którego nie pamiętam chwili pisania …

Dodaj komentarz